Zwycięstwo Polek na zakończenie eliminacji Mistrzostw Świata

18.09.2014
„Biało-czerwone” rozegrały ostatni mecz w ramach eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata kobiet. We Włocławku, z udziałem zawodniczek naszych klubów, pokonały reprezentację Bośni i Hercegowiny.
Internet
Ostatni eliminacyjny mecz, który o niczym nie decydował zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść Polek. Taki rezultat ustalony został już do pauzy. Rywalki honorowe trafienie zanotowały tuż przed przerwą. Do 74. minuty na boisku przebywała Nikol Kaletka, zawodniczka Czarnych Sosnowiec, z kolei w 88. minucie selekcjoner Wojciech Basiuk wpuścił na krótko Patrycję Wiśniewską z żywieckiego Mitechu.

Polki już wcześniej straciły szansę na awans do finałów. W grupie finiszowały na trzecim miejscu – za Szwecją i Szkocją.