Unia Racibórz blisko mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet

26.05.2013
Unia Racibórz bez większych problemów pokonała AZS PSW Biała Podlaska i już kolejny tytuł mistrza Polski jest już na wyciągnięcie ręki. - Trzeba jak najszybciej zrobić swoje - powiedział Remigiusz Trawiński.
Raciborzanki wygrały 3-0, strzelając wszystkie bramki jeszcze przed przerwą. Trener Remigiusz Trawiński ze zwycięstwa jest zadowolony, ale doszukał się kilku minusów. - Trochę mam żal do swoich zawodniczek, że stwarzając tak dużą ilość sytuacji nie potrafiły tego zakończyć wyższą wygraną. Aż się prosiło strzelić kilka bramek więcej. Druga połowa była zbyt wolna w naszym wykonaniu i za mało było przyśpieszenia pod bramką - analizował szkoleniowiec.

Do końca sezonu zostały dwa mecze, a Unia ma cztery punkty przewagi nad Medykiem Konin. Sytuacja jest więc bardzo komfortowa. - Teoretycznie możemy jeden z nich przegrać, ale nie można tak na to patrzeć. Trzeba jak najszybciej zrobić swoje i mocno wierzyć, że dowieziemy przewagę do końca rozgrywek - powiedział Trawiński.