Tuzin goli Polek na finiszu zgrupowania

12.02.2014
Z Belgią i Anderlechtem „biało-czerwone” goli nie strzelały. Na dobre celowniki nastawiły natomiast w ostatnim meczu efektownie gromiąc piłkarki Luksemburga.
W konfrontacji wieńczącej zgrupowanie Polek w Belgii nasze piłkarki odniosły efektowne zwycięstwo. Reprezentantkom Luksemburga zaaplikowały w Koetschette aż dwanaście goli, równo dzieląc zdobycze na dwie połowy spotkania. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej części na listę strzelczyń wpisała się Patrycja Wiśniewska. Zawodniczka żywieckiego Mitechu uczyniła to w 11. i 50. minucie gry. Po dwa trafienia na swoim koncie zanotowały również Magdalena Szaj i Patrycja Balcerzak. Występ w barwach narodowych zanotowała Marta Mika, na co dzień piłkarka Unii Racibórz.

We wcześniejszych grach towarzyskich Polki uległy 0-1 Belgijkom i zremisowały bezbramkowo z drużyną Anderlecht Bruksela Ladies.

źródło: własne/PZPN