Puchar Polski piłkarek: Mitech odpadł z rywalizacji

24.03.2014
Żadnej z drużyn z naszego regionu nie udało się przebrnąć do półfinału Pucharu Polski. W ćwierćfinale rywalkom nie sprostała ekipa żywieckiego Mitechu.
spokofoto.com
Żywczanki stanęły przed trudnym zadaniem, bowiem na etapie ćwierćfinału przyszło im rywalizować z piłkarkami Górnika Łęczna. Do przerwy przyjezdne potyczki w Radziechowach prowadziły 1-0, gospodynie wyrównały w 51. minucie. Ale na więcej nie było ich stać. Po godzinie gry futbolistki z Łęcznej ponownie miały jedną bramką zaliczki, a w końcówce ostatecznie rozwiały nadzieje podopiecznych Beaty Kuty na dalsze występy w Pucharze Polski.

Na tym szczeblu, prócz Górnika Łęczna, zagrają zespoły – Medyka Konin, GOSiRKi Piaseczno oraz AZS-u Wrocław. Ta ostatnia drużyna awans wywalczyła bez gry, wobec wycofania się z rozgrywek seniorskiej ekipy Unii Racibórz.