Tauron MKS - Legionovia 3-0. Pewne zwycięstwo dąbrowianek

02.12.2015
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza wygrał drugi mecz z rzędu. Tym razem w hali "Centrum" poległy zawodniczki z SK banku Legionovii Legionowo.
Rafał Rusek/Pressfocus
Wyrównany był w zasadzie tylko pierwszy set, w którym Legionovia prowadziła już 15-9. Jak to jednak w kobiecej siatkówce bywa, żadna przewaga nie gwarantuje zwycięstwa - dąbrowianki zdobyły siedem punktów z rzędu i to one prowadziły na drugiej przerwie technicznej. W kolejnych dwóch partiach przewaga podopiecznych trenera Juana Manuela Serramalery nie była ogromna, ale jednak pewna.

MVP spotkania została Karolina Różycka, która zdobyła 13 punktów. W następnej serii gier - w poniedziałek - Tauron MKS zmierzy się w Dąbrowie Górniczej z Budowlanymi Łódź.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - SK bank Legionovia Legionowo 3-0 (25-22, 25-17, 25-20)

MKS: Różycka, Bałucka, Dziękiewicz, Hancock, McClendon, Pavan, Strasz (libero). Trener: Juan Manuel Serramalera.

Legionovia: Smarzek, Paszek, Wójcik, Gajewska, Chojnacka, Połeć, Wysocka (libero) oraz Adamek, Pacak, Zaciek, Bociek, Szubert. Trener: Ettore Guidetti.