Glucose ROW - Wisła Can-Pack 61-84. Za wysokie progi

02.11.2014
Nie było dzisiaj niespodzianki w Rybniku. Niepokonane do tej pory mistrzynie Polski z Krakowa, wciąż pozostają bez porażki w bieżących rozgrywkach Tauron Basket Ligi. Glucose poległo, choć nie można odmówić gospodyniom zaangażowania i chęci do gry.
Łukasz Laskowski/pressfocus.pl
Wiślaczki już po pierwszej kwarcie prowadziły różnicą dziesięciu punktów, a kiedy do końca pierwszej połowy meczu przewaga gości wzrosła aż do 16 „oczek” było jasne, że zwycięzca tej rywalizacji może być tylko jeden.

Dopiero w końcówce spotkania, gdy pojedynek był już praktycznie rozstrzygnięty, zawodniczki ROW-u częściej zaczęły dochodzić do głosu. Konfrontacja nieco się wyrównała, czego efektem była wygrana przez Glucose ostatnia kwarta 23-22.

W zespole Kazimierza Mikołajca najlepiej rzucała dziś Kateryna Rymarenko (19 punktów), w drużynie rywalek zaś Allie Quigley (20 „oczek”).
źródło: sportslaski.pl