Glucose ROW - MKK Siedlce 68-63. Nerwowa końcówka

15.11.2014
Po wygranej nad Ślęzą we Wrocławiu, ROW pokonuje również drugiego beniaminka Tauron Basket Ligi. Tym razem dokonuje tego jednak przed własną publicznością.
Łukasz Laskowski/pressfocus.pl
Koszykarki Glucose kontrolowały praktycznie całe spotkanie z gośćmi z Siedlec ale szczególnie dały się we znaki rywalkom w pierwszej kwarcie. Dość powiedzieć, że już po tej odsłonie miejscowe prowadziły w druzgocącym stosunku 26-9.

W kolejnych minutach meczu siedlczanki próbowały odrabiać straty i szczególnie w drugiej części rywalizacji im się to udawało. Aby jednak wygrać spotkanie przyjezdne musiałyby zaprezentować nieco więcej niż przewaga pod tablicami oraz lepsza skuteczność z rzutów osobistych.

Dlatego punkty za zwycięstwo, choć po nerwowej końcówce, to zostają ostatecznie w Rybniku, co przekłada się między innymi na awans w tabeli podopiecznych Kazimierza Mikołajca.
źródło: sportslaski.pl