MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet 63-76. Druga kwarta zadecydowała

24.01.2015
Dąbrowianie przegrali w starciu z wicemistrzem Polski 63-76. Decydująca była druga kwarta.
Norbert Barczyk/Pressfocus
Wydarzenie:
Druga kwarta. Goście wygrali ją zdecydowanie 22-10. Zdobyta przewaga zapewniła spokój wicemistrzowi Polski, który pewnie do końca meczu powiększał swoją przewagę.

Ciekawostki:

- Gospodarze wygrali dwie kwarty (I i IV).

- Po dwóch z rzędu zwycięstwach u siebie dąbrowianie przegrali z wicemistrzem Polski.

- W meczu wziął udział Wojciech Mackiewicz, który miejsce w drużynie wygrał w licytacji na cele WOŚP.

- Miles McKay i Dalton Pepper zdobyli najwięcej punktów dla MKS-u, po 17.

- Dla gości najwięcej punktów zdobył Chevon Troutman - 12.