Glucose ROW: Celem jest kolejny tryumf

17.01.2015
Po wygranej przed tygodniem w Gdyni, rybnickie Glucose jedzie tym razem do Łodzi. Tam, w hali Widzewa, ROW ponownie spróbuje zapewne zgarnąć pełną pulę.
Łukasz Laskowski/pressfocus.pl
Faworytem rywalizacji jest drużyna Kazimierza Mikołajca. Rybniczanki to aktualnie szósta ekipa Tauron Basket Ligi kobiet. Ich rywalki są dopiero na miejscu dziesiątym i tracą do Glucose cztery „oczka”.

W poprzednią sobotę, jak już wspomnieliśmy, ROW wygrał z Basketem Gdynia. Widzew natomiast, nie sprostał przed własną publicznością wrocławskiej Ślęzie. Łodzianki pognębiła ich była już koleżanka z zespołu – Adrianne Ross, rzucając decydujące o wygranej gości punkty.

Po transferze amerykańskiej rozgrywającej do Wrocławia, najgroźniejszą zawodniczką zespołu Adama Ziemińskiego wydaje się być Sarah Boothe. Czy jednak pozbawiona dotychczasowego wsparcia środkowa jest w stanie przeciwstawić się duetowi Metcalf – Mingo z Rybnika?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już dzisiaj wieczorem. Początek konfrontacji w Łodzi zaplanowany jest na godzinę 18:00. Transmisję z tego spotkania będziemy mogli zobaczyć na stronie http://www.basketligakobiet.pl.
źródło: SportSlaski.pl / Miłosz Karski
autor: Miłosz Karski

Przeczytaj również