ROW uległ MFK Karvinie

16.01.2016
W pierwszym tej zimy oficjalnym meczu sparingowym rybnicki ROW nie sprostał dzisiaj czeskiej Karvinie, przegrywając na boisku w Kamieniu z czeskim rywalem 1-2.
ROW 1964
Praktycznie przez całe spotkanie stroną dyktującą warunki gry była ekipa gości, choć nie można powiedzieć, że i nasz drugoligowiec nie stwarzał sobie okazji do zdobycia bramek.

Więcej tych szans mieli jednak Czesi i to oni ostatecznie tryumfowali w konfrontacji z rywalem grającym przecież o jeden poziom rozgrywkowy niżej.

W barwach ROW-u wystąpili znani nam gracze: Procek, Kajzer, K.Slisz, Grolik, Krotofil, Grabiec, Gojny, Jaroszewski, Janik, Orzeł, Jary, B.Slisz, Popiela, Dzierbicki, Płonka, Spratek, Siwek, Muszalik, Koleczko, Mandrysz oraz Gładkowski. Trener Brehmer sprawdził także dwóch nowych, testowanych jeszcze, zawodników z pola (Michał Szczurek, Jarosław Potoniec).

Zobacz Śląską Ściągę Sparingową i sprawdź jak tej zimy radzą sobie inne drużyny z naszego regionu.

Jedynego gola dla zielono-czarnych zdobył Mariusz Muszalik na dwie minuty przed końcem meczu. Dla Karviny trafili Puchel w 20 i Fiala w 35 minucie.
źródło: SportSlaski.pl/lajfy.com