ROW 1964 - Concordia 4-1. Nareszcie wygrali

27.01.2016
Przebywający aktualnie na zgrupowaniu w Kamieniu piłkarze ROW-u 1964 rozegrali dzisiaj kontrolny mecz z czwartoligową Concordią Knurów.
ROW 1964
Inauguracyjna odsłona potyczki dała jednobramkowe prowadzenie rybnickiemu zespołowi, a bramki dla podopiecznych Dietmara Brehmera zdobyli Mariusz Muszalik oraz Sebastian Siwek.

Po przerwie szkoleniowiec zielono-czarnych wymienił na boisku większość swojego składu, nie zmienił się jednak sam przebieg gry. Kolejne bramki strzelali bowiem gospodarze spotkania, a konkretnie Paweł Mandrysz i mecz zakończył się ostatecznie wygraną ROW-u 4-1.

Warto dodać, że w barwach drugoligowców zagrali dzisiaj jedynie aktualni członkowie szerokiej kadry zespołu oraz kilku najbardziej utalentowanych juniorów. Trener Brehmer nie wziął bowiem ze sobą do Kamienia ani jednego testowanego gracza.

Zobacz Śląską Ściągę Sparingową i sprawdź jak tej zimy radzą sobie inne drużyny z naszego regionu.

Sprawdzani do niedawna Szczurek oraz Potoniec nie będą ostatecznie piłkarzami „Gladiatorów”, nie wyklucza to jednak potencjalnych wzmocnień ROW-u na dalszym etapie przygotowań. Zwłaszcza w ramach formacji obronnej drużyny.

ROW 1964 – Concordia 4-1 (2-1)

1-0 - Muszalik, 22 min
1-1 - „Concordia”, 31 min
2-1 - Siwek, 41 min
3-1 - Mandrysz, 56 min
4-1 - Mandrysz, 66 min

ROW (1 połowa): K.Slisz – Gojny, Krotofil, Grolik, Janik – Dzierbicki, B.Slisz, Muszalik, Koch, Siwek – Gładkowski.
ROW (2 połowa): Kajzer – Jaroszewski, Grabiec, Orzeł, Koleczko – Mandrysz, Jary, Płonka, Spratek, Popiela – Nowak.