ROW 1964 - BKS Stal 1-2

20.01.2016
Po przegranej w pierwszym zimowym sparingu z Karviną, dzisiaj ROW nie sprostał również trzecioligowcowi z Bielska-Białej.
ROW 1964
Pierwsza połowa spotkania rozgrywanego na boisku RKP w Rybniku przebiegała pod dyktando gości ROW-u. Trener Brehmer zdecydował się postawić na dość eksperymentalne zestawienie zespołu, co zapewne przełożyło się również na sam przebieg inauguracyjnych 45 minut rywalizacji.

Po zmianie stron gra wyrównała się, obie strony potyczki miały swoje szanse na gole, pierwszą bramkę oglądaliśmy jednak dopiero w 75 minucie, gdy Bednarz wykorzystał centrę w pole karne gospodarzy, dając BKS-owi prowadzenie.

Stan meczu wyrównał kilka minut później młody gracz zielono-czarnych – Drozdowski, ostatecznie nie mieliśmy jednakże okazji zobaczyć dzisiaj wygranej rybniczan. Zaledwie kilkadziesiąt sekund po trafieniu na 1-1, Bednarz ponownie dał o sobie znać, pieczętując jednobramkowe zwycięstwo bielszczan.

Zobacz Śląską Ściągę Sparingową i sprawdź jak tej zimy radzą sobie inne drużyny z naszego regionu.

Warto dodać, że w barwach gości zobaczyliśmy testowanego wciąż piłkarza bytomskiej Polonii – Dawida Krzemienia.

ROW 1964 - BKS Stal 1-2 (0-0)

0-1 - Bednarz, 75 min
1-1 - Drozdowski, 82 min
1-2 - Bednarz, 83 min

ROW 1964 (1 połowa): Kajzer – Jaroszewski, Grolik, Szczurek, Orzeł – Mandrysz, B.Slisz, Płonka, Spratek, Siwek – Potoniec.
(2 połowa): Procek – Gojny, Grabiec, Szczurek, Zawodnik testowany 1 – Koleczko, Jary, Nowak, Szymura, Koch – Zawodnik testowany 2 (Drozdowski).
autor: Miłosz Karski