Odra pokazała charakter...bezbarwny ROW!

18.01.2017
W swoim pierwszym meczu kontrolnym ROW Rybnik przegrał wysoko z Odrą Opole. W tym spotkaniu trenerzy wystawili do gry dwie odrębne jedenastki na każdą połowę, a to zaowocowało dwoma różnymi częściami gry.
W Kamieniu koło Rybnika, ROW przygotowujący się do walki o utrzymanie w drugiej lidze podejmował w meczu sparingowym objawienie rundy jesiennej tego szczebla rozgrywek - opolską Odrę. Trenerzy obu zespołów wykorzystali te spotkanie do przetestowania kilku zawodników, a także dali szansę pokazania się większości swoich podopiecznych.

Dodatkowy smaczek temu spotkaniu nadawał fakt, że w składzie zespołu prowadzonego przez Jana Furlepe pojawił się Gabriel Nowak, który do Opola trafił z Rybnika. Zaś na boisku w "Zielono-Czarnych" barwach zameldował się Przemysław Brychlik, były napastnik Odry.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, a na drugą część gry na murawie zameldowały się zupełnie inne składy. Druga połowa przebiegała pod dyktando Odry Opole, która gładko wygrała 3:0. Wynik ten pokazuje, że przed zespołem ROW-u Rybnik jeszcze sporo ciężkiej pracy, a piłkarzy i kibiców z Opola napawa optymizmem.

ROW 1964 Rybnik 0 : 3 Odra Opole

0:1 - Marcin Niemczyk, 67'
0:2 - Marcin Wodecki, 80'
0:3 - Marek Gancarczyk, 84'

ROW 1964 Rybnik:

(I połowa) Daniel Kajzer - Dawid Gojny, Witold Cichy, Szymon Popiela, Sebastian Siwek, Sebastian Musiolik, Kamil Spratek oraz zawodnicy testowani.
(II połowa) Kacper Rosa - Piotr Dudzik, Jan Janik, Krzysztof Koch, Paweł Polak, Damian Koleczko, Przemysław Brychlik oraz zawodnicy testowani.

Odra Opole:

(I połowa) Tobiasz Weinzettel - Rafał Brusiło, Szymon Przystalski, Aleksander Kowalski, Bartosz Sobczyński, Tomasz Wepa, Waldemar Gancarczyk, Sebastian Bryłka, Mateusz Gancarczyk, Mateusz Wrzesień, Dawid Wolny
(II połowa) zawodnik testowany - Łukasz Winiarczyk, Mateusz Bodzioch, Kacper Grądowski, Robert Trznadel, Mateusz Peroński, Gabriel Nowak, Michał Sypek, Marcin Wodecki, Marcin Niemczyk, Marek Gancarczyk