16. kolejka II Ligi: Błękitni Stargard - Ruch Chorzów

Ruch Chorzów na ostatni wyjazd w pierwszej rundzie II-ligowych zmagań jedzie do Stargardu z zamiarem pokonania tamtejszych Błękitnych. Czy "Niebiescy" wrócą do domów z trzema punktami?

Ogłoszenie płatne
13. kolejka III Ligi: Lechia Dzierżoniów - Ruch Radzionków

Ekipa Ruchu Radzionków jedzie do Dzierżoniowa zmierzyć się z broniącą się przed spadkiem z ligi Lechią. Ważne spotkanie dla podopiecznych trenera Kamila Rakoczego!

Ogłoszenie płatne
11. kolejka CLJ U17: Stadion Śląski Chorzów - Śląsk Wrocław

Nastolatkowie ze Stadionu Śląskiego podejmą u siebie rówieśników ze Śląska Wrocław. Będą chcieli wziąć rewanż za pechową, wyjazdową porażkę z pierwszej rundy.

16. kolejka II Ligi: ROW Rybnik - Rozwój Katowice

Małe derby w II lidze. Do Rybnika przyjedzie Rozwój Katowice. Która z ekip podstawi nogę walczącemu o utrzymanie rywalowi?

13. kolejka Lotto Ekstraklasy: Wisła Płock - Piast Gliwice

Wisła Płock jest daleka od formy z poprzedniego sezonu. Czy Piast Gliwice sięgnie po trzy punkty i umocni się w czołówce tabeli?

16. kolejka Fortuna I Ligi: GKS Jastrzębie - GKS Tychy

W meczu 16. kolejki Fortuna I Ligi GKS Jastrzębie podejmuje GKS Tychy. Derby zapowiadają się emocjonująco!

16. kolejka Fortuna I Ligi: GKS Katowice - Warta Poznań

W meczu 16. kolejki Fortuna I Ligi piłkarze GKS-u Katowice podejmą przy Bukowej broniącą się przed spadkiem Wartę Poznań.

16. kolejka Fortuna I Ligi: Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Na inaugurację zmagań w 16. kolejce pierwszej ligi, podopieczni Krzysztofa Brede wybiorą się na trudny teren do Opola. Czy piłkarze Odry, podobnie jak w minionym sezonie, napsują "Góralom" sporo krwi?