Michał Królik wicemistrzem Świata!

12.11.2017
W zakończonym wczoraj turnieju Michał "Matrix" Królik wywalczył tytuł wicemistrza Świata K1 organizacji WAKO Kickboxing.
DSF Kickboxing
Michał Królik po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych kickboxerów na świecie. Katowiczanin w sobotę zdobył tytuł wicemistrza Świata K1 w kategorii 60kg. W odbywającym się w Budapeszcie turnieju pokonał rywali z Ukrainy, Brazylii i Hiszpanii. Dopiero w finale minimalnie lepszy okazał się Rosjanin Timur Nadrov. Łącznie nasza kadra z Węgier przywiozła aż 10 medali.

Reprezentant Paco Team jest w rewelacyjnej dyspozycji. Dwa tygodnie temu odniósł przekonujące zwycięstwo na gali DSF Kickboxing Challenge. Jest spora szansa na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy Królika w kolejnym zawodowym pojedynku. Więcej szczegółów niestety nie możemy jeszcze zdradzić.
autor: Michał Piwoński