Leszek Ojrzyński: Trzy punkty są zawsze sukcesem

15.12.2014
– Niezależnie z kim się gra zdobycie trzech punktów jest sukcesem – mówił po meczu z Zawiszą szkoleniowiec bielszczan Leszek Ojrzyński.
Po spotkaniu wygranym przez Podbeskidzie 2-1 szkoleniowiec gospodarzy podkreślał, że zwycięstwo stało się faktem, mimo że mecz po myśli „Górali” nie ułożył się. – Przegrywaliśmy, nie wyszliśmy dobrze na ten mecz, chociaż w pierwszej połowie kilka akcji mogło zakończyć się bramką dla nas. Plany popsuła nam trochę kontuzja Antona, jednak chłopaki pokazali charakter i mądrość. Można gdybać, co by było gdyby pod koniec pierwszej połowy goście wykorzystali sytuację, ale na nasze szczęście tego nie zrobili i mecz potoczył się pomyślnie dla nas – mówił Leszek Ojrzyński.

„Górale” kończą piłkarską jesień ze zwycięstwem i w czołowej „8” T-Mobile Ekstraklasy. – Wygraliśmy i to jest najważniejsze. Niezależnie z kim się gra zdobycie trzech punktów jest sukcesem. Stawka była trochę inna dla Zawiszy i trochę inna dla nas, ale celem jednych i drugich były trzy punkty. Najważniejsze jest to, że chłopaki wygrali spotkanie i jesteśmy dzięki temu w ósemce – zaznaczał trener Podbeskidzia.