Piotr Gruszka do reprezentacji Polski?! Jest temat!

06.01.2017
Dobra praca wykonywana przez Piotra Gruszkę w GKS-ie Katowice nie umknęła uwadze nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Ferdinando de Giorgi kompletuje sztab kadry i niewykluczone, że znajdzie się w nim trener GieKSy!
Rafał Rusek/Press Focus
Nowy selekcjoner reprezentacji Polski gościł we wczorajszym odcinku "Polska 2017". W programie telewizji Polsat Sport de Giorgi potwierdził, że sztab szkoleniowy będzie składał się z Polaków. - Myślę, że to bardzo ważna rzecz. Takiego wyboru dokonałem, gdy przyszedłem do ZAKSY. Poznałem wiele osób wartych zaufania - przyznał Włoch.

Prowadzący zapytał wprost - czy w kręgu zainteresowań de Giorgiego jest Piotr Gruszka? - Tak. To  szkoleniowiec, którego warto docenić, ponieważ jest młodym trenerem, który chce się rozwijać i zdobywać doświadczenie. Zna mentalność włoską. Na ten moment nie mogę niczego potwierdzić, bo nawet nie sprawdzałem jego dyspozycyjności - skomentował selekcjoner. Gruszka mógłby zostać jego asystentem.

Przypomnijmy, że Gruszka prowadzi GKS od tego sezonu. Zespół, który debiutuje w PlusLidze, zajmuje obecnie dziewiąte miejsce. Ambitna drużyna z Katowic sprawiła już kilka niespodzianek, m.in. pokonując w Rzeszowie Asseco Resovię, aktualnego wicemistrza Polski.
źródło: SportSlaski.pl

Przeczytaj również