Podbeskidzie wyjeżdża do Dzierżoniowa. Rocki zostanie na dłużej?

Data: 17:55, 2010-01-27

Trener Robert Kasperczyk ogłosił 30-osobową kadrę, która jutro w południe wyjedzie na pierwszy obóz przygotowawczy do Dzierżoniowa.W kadrze znalazł się m.in. Piotr Rocki, który dziś uzgodnił nowe warunki kontraktu z klubem, a także trzech zawodników z drużyny młodzieżowej: Damian Byrtek, Mariusz Mikoda i Mateusz Kupczak oraz piłkarz rezerw - Piotr Urbańczyk.

Na obóz, który będzie trwał do 3 lutego, nie pojedzie Portugalczyk Helder Mendes Rodrigues, który nie znalazł uznania w oczach trenera Kasperczyka.

Kadra Podbeskidzia na obóz w Dzierżoniowie:

Bramkarze: Richard Zajac, Paweł Linka, Grzegorz Burandt.

Obrońcy: Sławomir Cienciała, Bartłomiej Konieczny, Łukasz Ganowicz, Michał Osiński, Arkadiusz Gołąb, Juraj Danczík, Tomasz Górkiewicz, Mariusz Mikoda, Damian Byrtek.

Pomocnicy: Łukasz Matusiak, Bernard Obiado Ocholeche, Clemence Matawu, Ndabenkulu Ncube, Dariusz Kołodziej, Krzysztof Świątek, Łukasz Kanik, Rafał Jarosz, Mateusz Cieluch, Mateusz Żyła, Piotr Malinowski, Mateusz Kupczak.

Napastnicy: Piotr Bagnicki, Piotr Rocki, Sylwester Patejuk, Artur Nowak, Piotr Urbańczyk, Daniel Jarosz.
źródło: ts.podbeskidzie.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, aczkolwiek zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.