Unia - GKS Tychy 3-2 k. Jeszcze nie dziś

04.03.2015
Po rzutach karnych hokeiści GKS-u Tychy przegrali z Unią Oświęcim i sprawa awansu do półfinał pozostaje otwarta.
I tercja
Pierwsza tercja zdecydowanie dla Unii, która zdobyła dwie bramki. Najpierw duży błąd Żigardiego, który nie zdołał zamrozić krążka. Zdenek wykorzystał ten prezent i z bliska trafił do siatki.  5 minut później Gabryś wystrzelił z okolic lewego bulika, Żigardy zaskoczony, a Unia podwyższa prowadzenie.

II tercja
W drugiej tercji trójkolorowi grali zdecydowanie lepiej, ale świetnie bronił Fiktr. Unia broniła się momentami rozpaczliwie , ale prowadzenie utrzymała.

III tercja
W końcówce meczu tyszanie doprowadzają do wyrównania. Najpierw trafił Woźnica, następnie trzy minuty przed końcem strzałem z niemalże zerowego kąta do wyrównania doprowadza Guzik.

Dogrywka
W dogrywce nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia. O wyniku decydowały rzuty karne

Co ciekawego?
Tyszanie jechali do Oświęcimia prowadząc 2-0 i już dziś mogli awansować do półfinału. Polegli jednak po rzutach karnych i w czwartek po raz kolejny zmierzą się z Unią. Początek meczu o 18:00

TH Unia Oświęcim - GKS Tychy 3:2 (2:0, 0:0, 0:2, 0:0, 2:1)
1:0 Jiri Zdenek - Damian Piotrowicz - Filip Komorski (04:00)
2:0 Jerzy Gabryś - Kamil Kalinowski - Filip Komorski (08:12) 4/4
2:1 Michał Woźnica - Jarosław Rzeszutko (52:48)
2:2 Kacper Guzik - Pavel Mojzis (56:51)
3:2 Jan Danecek

Unia : Fikrt - Vosatko, Vizvary, Piotrowicz, Daneczek, Wojtarowicz - Modrzejewski, Gabryś, Tabaczek, Kalinowski, Zdenek - Szindelarz, Piekarski, Szewczyk, Komorski, Adamus oraz Fiedor, Bepierszcz.

GKS : Stefan Zigardy (Kamil Kosowski) - Jakub Ferenc, Pavel Mojzis; Kacper Guzik, Jarosław Rzeszutko, Jurii Kuzin - Nicilas Besch, Michał Kotlorz; Patryk Kogut, Maxim Kartoshkin, Josef Vitek - Bartłomiej Pociecha, Łukasz Sokół; Michał Woźnica, Adrian Parzyszek, Adam Bagiński - Jaroslav Hertl, Jakub Wanacki; Dawid Majoch, Radosław Galant, Jakub Witecki.