"To było bolesne spotkanie dla nas, ale musimy się jeszcze uczyć"

16.10.2017
- Mój zespół walczył jednak do końca i szkoda, że ten mecz nie potrwał jeszcze trochę - przyznał po meczu z Zagłębiem Lubin trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.
Trener lubinian po meczu przyznał, że uczulał swoich piłkarzy na to, by uważali na zabrzan przy rzutach rożnych i wolnych. To bardzo mocna broń Górnika, co potwierdziło się także w niedzielnym spotkaniu. - Skupialiśmy się w przed tym spotkaniem na stałych fragmentach gry, ale wiedzieć to jedno, a realizować to na boisku to drugie. Górnik naprawdę wykonuje te stałe fragmenty gry bardzo dobrze. Cieszę się z trzech punktów, które nie było łatwo zdobyć - powiedział Piotr Stokowiec.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:1. Trener Górnika z kolei w przerwie doszedł do wniosku, że istotne będzie, by nie stracić kolejnej bramki. - To było bardzo ciekawe widowisko, pełne emocji, toczone w niezłym tempie, w którym było dużo składnych akcji. Niektóre rzeczy na boisku mogliśmy nieco inaczej rozgrywać. Po pierwszej połowie zdawaliśmy sobie sprawę, że gra na zero będzie kluczem do uzyskania dobrego wyniku. To się nam nie udało. Mój zespół walczył jednak do końca i szkoda, że ten mecz nie potrwał jeszcze trochę. Taka jest jednak piłka nożna. To było bolesne spotkanie dla nas, ale musimy się jeszcze uczyć, aby być lepszym zespołem - przyznał Marcin Brosz.
źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.pl