Praca w sporcie

09.06.2017
Interesujesz się sportem? Być może ta praca szuka właśnie Ciebie. Zaprzyjaźniona z naszym serwisem firma AP-SPORT z Dąbrowy Górniczej poszukuje nowej osoby do swojej drużyny. Szczegóły znajdziecie poniżej.
Przedstawiciel Handlowy AP-SPORT S.C
miejsce pracy województwo śląskie, małopolskie, opolskie, łódzkie
Opis stanowiska:
- odwiedzanie klubów sportowych, szkół i zakładów pracy prezentacja produktów oraz ich sprzedaż
- pozyskiwanie nowych klientów na terenie
- poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży,
- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy, jak i budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- realizacja planów sprzedaży
- raportowanie i analizowanie bieżącej sytuacji na rynku oraz potrzeb klientów
Wymagania:
-  wykształcenie minimum średnie
-  gotowość do pracy w terenie
-  samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz inicjatywa w działaniu
-  komunikatywność, swobodne nawiązywanie kontaktów
-  pozytywne nastawienie, motywacja do pracy
-  prawo jazdy kategorii B
-  mile widziane doświadczenie w branży sportowej
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze rodzinnej firmy
- niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
- możliwość realizowania własnych pomysłów
Masz pytania, bądź wątpliwości? Uzyskaj więcej informacji drogą elektroniczną - biuro@ap-sport.pl
autor: artykuł sponsorowany

Przeczytaj również