PP: Odra zdemolowana, GKS Tychy w kolejnej rundzie
16.07.2017
Runda wstępna Pucharu Polski
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 0:3 (walkower)
Polonia Środa Wielkopolska - ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:0)
1:0 - Molewski, 14'
1:1 - Brychlik, 54'
1:2 - Muszalik, 90'
Polonia: Szymański - Solarek, Borucki, Ngamayama, Buczma - Molewski (77' Gwit), Jurga, Roszak, Bartoszak, Białożyt - Pawlak.
ROW: (skład podstawowy) Rosa - Krotofil, Bober, Jary, Gojny - Koleczko, Muszalik, Spratek, Siwek, Jaroszewski - Brychlik.
Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
1:0 - Banaszak, 13'
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg 3:3 (2:1), k. 3:1
0:1 - Kołosow, 23'
1:1 - Kostrzycki, 30'
2:1 - Polak, 35'
2:2 - Szmydt, 67'
3:2 - Werner, 71'
3:3 - ?, 74'
Kolejny rywal: Zagłębie II Lubin/Gryf Wejherowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Odra Opole 5:0 (3:0)
1:0 - Wolski, 8'
2:0 - Drwęcki, 25'
3:0 - Gabrych, 38;
4:0 - Basiuk, 73'
5:0 - Kozłowski, 89'
Odra: Weinzettel - Brusiło, Cverna, Bodzioch, Winiarczyk (46' Baran) - Marzec, Wepa, Niziołek, Wodecki, M. Gancarczyk (46' Wrzesień) - Skrzypczak.
Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 0:2 (0:2)
0:1 - Fidziukiewicz, 75'
0:2 - Tanżyna, 81;
GKS: Dobroliński - Mańka, Bogusławski, Tanżyna, Szywacz, Abramowicz - Błanik, Matusiak (71' Szumilas), Łuszkiewicz, Radzewicz (46' Ćwielong) - Fidziukiewicz (90' Wróblewski).
Kolejny rywal: Stilon Gorzów Wielkopolski/Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 0:3 (walkower)
Polonia Środa Wielkopolska - ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:0)
1:0 - Molewski, 14'
1:1 - Brychlik, 54'
1:2 - Muszalik, 90'
Polonia: Szymański - Solarek, Borucki, Ngamayama, Buczma - Molewski (77' Gwit), Jurga, Roszak, Bartoszak, Białożyt - Pawlak.
ROW: (skład podstawowy) Rosa - Krotofil, Bober, Jary, Gojny - Koleczko, Muszalik, Spratek, Siwek, Jaroszewski - Brychlik.
Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
1:0 - Banaszak, 13'
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg 3:3 (2:1), k. 3:1
0:1 - Kołosow, 23'
1:1 - Kostrzycki, 30'
2:1 - Polak, 35'
2:2 - Szmydt, 67'
3:2 - Werner, 71'
3:3 - ?, 74'
Ruch: Sochacki - Polak, Bachor, Kostrzycki, Nowak - Sotor, Wieczorek, Czajkowski, Kilińki (113' Zyla) - Wanat (52' Damrat), Werner (81' Zapotoczny).
Kolejny rywal: Zagłębie II Lubin/Gryf Wejherowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Odra Opole 5:0 (3:0)
1:0 - Wolski, 8'
2:0 - Drwęcki, 25'
3:0 - Gabrych, 38;
4:0 - Basiuk, 73'
5:0 - Kozłowski, 89'
Odra: Weinzettel - Brusiło, Cverna, Bodzioch, Winiarczyk (46' Baran) - Marzec, Wepa, Niziołek, Wodecki, M. Gancarczyk (46' Wrzesień) - Skrzypczak.
Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 0:2 (0:2)
0:1 - Fidziukiewicz, 75'
0:2 - Tanżyna, 81;
GKS: Dobroliński - Mańka, Bogusławski, Tanżyna, Szywacz, Abramowicz - Błanik, Matusiak (71' Szumilas), Łuszkiewicz, Radzewicz (46' Ćwielong) - Fidziukiewicz (90' Wróblewski).
Kolejny rywal: Stilon Gorzów Wielkopolski/Puszcza Niepołomice
Rekord Bielsko-Biała – GKS Bełchatów 2:6 (2:3)
0:1 - Pietroń, 6'
1:1 - Sobik, 13'
2:1 - Szędzielarz, 28'
2:2 - Flaszka, 36'
2:3 - Rachwał, 39', rzutu karnego
2:4 - Pietroń, 53'
2:5 - Flaszka, 74'
2:6 - Thiakane, 90'
Rekord: Żerdka – Gaudyn, Profic, Rucki, Żołna, Ogrocki (66' Czernek), Nagi, Szędzielarz (58' Solorzano), Sobik, Hilbrycht, Hałat (80' Kubica)
GKS: Lenarcik – Pietroń, Grolik, Bociek (80' Zieliński), Ryszka, Rachwał, Tiakane, Bartosiak (83' Chwalowski), Chwastek (68' Klepczyński), Garuch, Flaszka
Polecane
I liga
Przeczytaj również
04.05.2022
04.05.2022
Wielka bitwa o snajperską koronę