Piast nadal nie przegrywa

24.06.2016
W ostatnim meczu sparingowym, podczas zgrupowania w węgierskim Telki, Piast pokonał ekipę 1 SC Znojmo 1:0.
piast-gliwice.eu
Wicemistrzowie Polski zagrali dwoma odrębnymi jedenastkami, inną w pierwszej i inną w drugiej połowie konfrontacji. Jedyną bramkę zdobył czeski napastnik niebiesko-czerwonych Martin Nespor, po zagraniu Sebastiana Musiolika.

W barwach „Piastunek” nie zobaczyliśmy już testowanego do niedawna Libora Żondry, co najprawdopodobniej definitywnie oznacza, że zawodnik ten nie znalazł ostatecznie uznania w oczach Radoslava Latala.

W niedzielę gliwiczanie wracają już do kraju, gdzie będą kontynuować przygotowania do nadchodzącego sezonu ligowego. Warto zaznaczyć, że do tej pory Piast nie przegrał jeszcze meczu sparingowego podczas trwającej przerwy w rozgrywkach.

Piast: Szmatuła (46. Rusov) – Pietrowski (46. Osyra), Korun (46. Hebert), Sedlar (46. Flis) – Szeliga (46. Mokwa), Murawski (46. Sapała), Jankowski (46. Bukata), Badia (46. Budzik), Mraz (46. Moskwik) – Angielski (46. Nespor), Bariszić (46. Musiolik).