Multiszpil 25 lipca

25.07.2015
W dzisiejszym Multiszpilu mamy dla was dwa spotkania 1/32 Pucharu Polski. O godz. 19:00 swój mecz rozpocznie ROW 1964 Rybnik, który podejmuje Dolcan Ząbki, natomiast pół godziny później Zagłębie Sosnowiec gra na wyjeździe z Wisłą Puławy.
RELACJA WYMAGA ODŚWIEŻANIA ---> KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODŚWIEŻYĆ

22:11

Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 2-2 (2-1)
1-0 Patryk Słotwiński 2 min.
2-0 Konrad Nowak 15 min.
2-1 Przemysław Mizgała 25 min.
2-2 Sebastian Dudek 65 min. (karny)

Wisła: Peńkoweć – Lisiecki, Budzyński, Pielach, Łytwyniuk – Sedlewski (67. Kanarek), Głaz (75. Niezgoda), Maksymiuk, Słotwiński (62. Szczotka), Pożak – Nowak Trener: Bohdan Bławaćkyj

Zagłębie: Gąsiński – Sierczyński, Sołowiej, Markowski, Budek – Ryndak (69. Tylec), Matusiak, Dudek, Mizgała (82. Margol), Pribula – Arak (65. Fidziukiewicz) Trener: Artur Derbin

22:08 Zagłębie wygrywa 4-2 po karnych! Zespół Artura Derbina zagra z Górnikiem! Jedenastki nie strzelił tylko Sebastian Dudek, który do piłki podszedł jako drugi. Kapitan gości strzelił wyrównującą bramkę na 2-2 z jedenastego metra, ale w konkursie rzutów karnych jego strzał został obroniony.

21:55 Ależ emocje. Dodatkowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i teraz kibiców czeka prawdziwa dramaturgia. Przed nami seria jedenastek! Wisła Puławy czy Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Górnikiem Zabrze?

21:19 Koniec regulaminowego czasu gry. 2-2 oznacza dogrywkę. Dodatkowe 30 minut emocji w Puławach. Zagłębie zdecydowanie przeważało w drugiej połowie. Czy podobnie będzie w dogrywce?

20:56 W Puławach zaczyna się robić emocjonująco. Zagłębie wyrównało w 65 minucie za sprawą Sebastiana Dudka. Kapitan sosnowiczan wykorzystał rzut karny. 2-2 w meczu o 1/16 finału Pucharu Polski.

Energetyk ROW Rybnik  20:55 Koniec meczu. 0-4 Wynik mówi wszystko o tym meczu. Goście byli drużyną zdecydowanie lepszą. Może to i lepiej, że ROW nie awansował do I ligi? Każdy mecz na zapleczu ekstraklasy mógłby się kończyć takim wynikiem...

ROW - Dolcan 0-4 (0-2)

0-1 Matuszek, 24 min.
0-2 Sawala, 28 min.
0-3 Kądzior, 75 min.
0-4 Matuszek, 85 min.

ROW : Procek - Krotofil. Grolik, Jary, Gojny - Mandrysz (77' Jaroszewski), Nowak, Płonka, Muszalik (77' Spratek), Siwek - Dudziński (46' Gładkowski)

Dolcan : Kryczka - Jakubik, Klepczarek, Petasz, Sawala, Matuszek, Bajdur ( 76' Jagiełło), Osoliński, Kądzior, Świerblewski (46' Tarnowski), Gołębiewski (80' Krzywicki)

Żółte kartki : Grolik, Krotofil, Mandrysz - Gołębiewski, Klepczarek, Osoliński

Sędzia : Robert Marciniak

Energetyk ROW Rybnik  20:45 GOL dla Dolcanu! 0-4 Przepięknie rozegrany rzut wolny z ok 25m. Piłka zagrana po ziemi na skrzydło, dośrodkowanie na 5 metr, gdzie stał niepilnowany Matuszek, który ładnym wolejem zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu

Energetyk ROW Rybnik  20:36 GOL dla Dolcanu! 0-3 Po meczu. Damian Kądzior strzelcem trzeciego gola. Pomocnik gości uderzył zza "16", piłka po drodze odbiła się od jednego z obrońców i kompletnie zmyliła Procka

20:25 Po pierwszej połowie w meczu Zagłębie Sosnowiec przegrywa 1-2. Bramki dla Wisły zdobyli Słotwiński i Konrad Nowak, a dla Zagłębia Przemysław Mizgała. Sosnowiczanie oddalają się od awansu do 1/16 finału Pucharu Polski. Tam na zwycięzcę tego meczu czeka już Górnik Zabrze.

Energetyk ROW Rybnik  20:24 Na boisku więcej fauli niż składnych akcji

Energetyk ROW Rybnik  20:13 Gospodarze ciekawie rozegrali rzut rożny, po którym blisko pokonania bramkarza był Marcin Grolik, lecz obrońca ROW-u nie trafił w bramkę

Energetyk ROW Rybnik  20:05 Rozpoczęła się druga połowa. Czy Rybniczanie będą w stanie jeszcze powalczyć o awans?

Energetyk ROW Rybnik  19:50 Tuż przed przerwą mogło być 0-3! Daniel Gołębiewski znalazł się w sytuacji sam na sam z Prockiem, ale bramkarz ROW-u świetnie obronił jego strzał. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą połowę. W Rybniku do przerwy 0-2

Energetyk ROW Rybnik  19:44 Gospodarze po kilku minutach otrząsnęli się po stracie dwóch bramek i starają się odrobić straty, lecz jak na razie dobrze w bramce Dolcanu spisuje się Kryczka

19:37 W Puławach zaczęło się spotkanie Wisły z Zagłębiem Sosnowiec. Już po 3 minutach gospodarze prowadzą po bramce Patryka Słotwińskiego.

Oto skład Zagłębia:  Gąsiński – Sierczyński, Sołowiej, Markowski, Budek  – Ryndak, Matusiak, Dudek, Mizgała – Pribula, Arak

Energetyk ROW Rybnik  19:32 GOL dla Dolcanu! 0-2 Z rzutu rożnego dośrodkował Bajdur, a najwyżej w polu karnym wyskoczył Sawala, który mocnym strzałem głową pokonuje Procka

Energetyk ROW Rybnik  19:29 GOL dla Dolcanu! 0-1 Co teraz zrobiła obrona ROW-u? Goście bezkarnie grali piłką w powietrzu w polu karnym gospodarzy, a piłkę z bliska do siatki wpakował Matuszek

Energetyk ROW Rybnik  19:24 Podopieczni Dietmara Brehmera przetrwali napór Dolcanu i gra teraz toczy się w środku pola

Energetyk ROW Rybnik  19:19 ROW zamknięty na własnej połowie

Energetyk ROW Rybnik  19:15 Goście byli bliscy objęcia prowadzenia, lecz bardzo ładną akcję niecelnym strzałem zakończył Bajdur

Energetyk ROW Rybnik  19:08 W pierwszych minutach spotkania nieśmiało atakują gospodarze, Dolcan natomiast stara się grać piłką na własnej połowie

Energetyk ROW Rybnik  19:04 Rozpoczęło się spotkanie w Rybniku.

Energetyk ROW Rybnik  18:53 Oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę i szykują się do wyjścia na boisko. ROW zagra dziś na zielono, natomiast Dolcan w strojach fioletowo-białych

Energetyk ROW Rybnik  18:45 Mecz może zobaczyć z trybun 999 osób, lecz wydaje się, że tyle osób nie zasiądzie dziś na trybunach stadionu przy ul.Gliwickiej. Do meczu 15 minut, a na trybunach mamy ok. 100 widzów...

Energetyk ROW Rybnik  18:17 Mamy już składy obydwu zespołów.

ROW : Procek - Krotofil. Grolik, Jary, Gojny - Mandrysz, Nowak, Płonka, Muszalik, Siwek - Dudziński

Dolcan : Kryczka - Jakubik, Klepczarek, Petasz, Sawala, Matuszek, Bajdur, Osoliński, Kądzior, Świerblewski, Gołębiewski

Energetyk ROW Rybnik  18:02 Spotkanie w Rybniku ma charakter imprezy niemasowej, więc na trybunach może zasiąść maksymalnie 999 osób

Energetyk ROW Rybnik  11:00 Zwycięzca meczu ROW - Dolcan w 1/16 Pucharu Polski zmierzy się z Cracovią. Wygrany z pary Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec w kolejnej rundzie spotka się z Górnikiem Zabrze.

autor: własne