GKS Tychy - Nadwiślan 1-0. Gol w końcówce

28.01.2015

Skromnym zwycięstwem tyskiego GKS-u zakończyła się sparingowa rywalizacja z niżej notowanym Nadwiślanem Góra. I-ligowiec wygrał 1-0 z beniaminkiem ligi II.

Łukasz Sobala/Press Focus

Sparingowa potyczka, do której doszło na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tychach, nie obfitowała w sytuacje bramkowe. Test-mecz rozstrzygnęła jedna akcja, którą gospodarze przeprowadzili w 86. minucie. Dośrodkowanie Sebastiana Janika z rzutu wolnego wykończył Mateusz Wrana, który walczy o angaż w tyskim klubie.

Trener Tomasz Hajto po raz pierwszy przyglądał się postawie reprezentanta gruzińskiej młodzieżówki. Giorgi Sarjveladze na placu gry pojawił się po przerwie, błysnął minimalnie niecelnym uderzeniem z przewrotki.

GKS Tychy - Nadwiślan Góra 1-0 (0-0)
1-0 -Wrana, 86. min

GKS Tychy: Przyrowski - Gieraga, Porębski, Omić, Mączyński - Wodecki, Zganiacz, Dymowski, Grzeszczyk, Janik - Bąk
II połowa: Krzczuk - Wawrzynkiewicz, Omić, Wrana, Mączyński - Szczęsny, Kowalczyk, Biskup, Sarjveladze, Janik - Nieśmiałowski. Trener: Tomasz Hajto.

Nadwiślan: Taudul (60. Szarek) - Jurek, Boczek (46. Balul), Masternak, Wójcik (46. Piwowarczyk) - Napora (46. Gurbisz, 75. Szepietowski), Glanowski, Wasiluk (46. Kaszok), Matysek (46. Furczyk), Ogrocki (46. Skrobol) - Setla (46. Kocur). Trener: Adam Nocoń.