GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 80-64 Solidna wygrana

16.03.2015
GKS Tychy wygrał ze Zniczem Basket Pruszków. Dla gospodarzy była to szósta domowa wygrana w tym sezonie. Dzięki temu zwycięstwu tyszanie przybliżyli się do celu, jakim jest uniknięcie fazy play-out.
Michał Giel/fotoreporter.slask.pl
Wydarzenie
IV kwarta to popis gry GKS-u. Gospodarze wygrali czwartą kwartę 19-7, co zdecydowało o ich zwycięstwie w całym meczu. W pierwszych trzech kwartach gra była wyrównana. Przed rozpoczęciem czwartej części gry tyszanie mieli tylko 4 "oczka" przewagi i wszyscy spodziewali się zaciętej gry do końca meczu.

MVP
Tomasz Bzdyra zdobył dla GKS-u 18 punktów. Zanotował też 7 zbiórek i miał 4 asysty.

Ciekawostki
- Dwaj zawodnicy tyskiego klubu zdobyli po 18 punktów. Byli to Tomasz Bzdyra i Radosław Basiński.
- Po tym meczu gospodarze zajmują 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów.