GieKSa zwolniła trenera. Kafarski wyleciał

13.11.2017
GKS Katowice wygrał po szalonej końcówce z Górnikiem Łęczna. W efekcie dzień po meczu pracę stracił trener spadkowicza z Lotto Ekstraklasy, Tomasz Kafarski.
Łukasz Sobala/Press Focus
5 minut, które wstrząsnęło Tomaszem Kafarskim - do 86. minuty meczu Górnika Łęczna z GKS-em Katowice jego posada pewnie nie była zagrożona, bo jego podopieczni prowadzili z katowiczanami 1:0 i grała z przewagą jednego zawodnika. Później jednak GieKSa strzeliła trzy gole, przez co seria spotkań bez zwycięstwa spadkowicza z Lotto Ekstraklasy wzrosła do siedmiu.

Kafarski przeczuwał, że może zostać pożegnany już chwilę po spotkaniu z GKS-em. - Rozumiem ten mecz do 80. minuty, dalej już nie. Jeśli będzie mi dane, to pochylimy się nad tą końcówką, bo została ona rozegrana w sposób dramatyczny - powiedział. Już wiadomo, że nie będzie dane...

Drużynę będzie teraz prowadził były piłkarz ekipy z Łęcznej, Sławomir Nazaruk.