"Bardzo fajnie wygrać z takim klubem w Pucharze Polski"

23.07.2016
Norbert Barczyk/Press Focus
Trener Radomiaka Radom podzielił spotkanie na trzy części. Nie był zadowolony tylko z pierwszej z nich, w której... jego zespół zdobył bramkę. - Byliśmy bardzo nerwowi. Przejście do ataku nie było dobre. Trzeba było więcej utrzymywać piłkę - ocenił Verner Liczka. - 20-25 minut po przerwie mieliśmy mecz pod kontrolą i było już lepiej. Trzecia część to ta, w której graliśmy o jednego mniej - wyjaśnił szkoleniowiec II-ligowca. Gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Leandro, autora trafienia na 1:0. - Z tyłu było bardzo dobrze, graliśmy mądrze w defensywie - ocenił.

Liczka nie ukrywa jednak, że przed jego zespołem - jak również przed GieKSą - jest jeszcze dużo pracy. - Gra jest mało poukładana, piłkarsko musi być lepszy poziom, ale oczywiście bardzo fajnie jest wygrać z takim klubem w Pucharze Polski - zakończył trener Radomiaka.
źródło: GieKSa TV